Jei Jūsų užsakymo suma viršija 200 €, prekes pristatysime NEMOKAMAI visoje Lietuvoje (išskyrus į Kuršių Neriją prekės nepristatomos). Jei užsakymo suma mažesnė nei 200 €, prekių pristatymo kaina 8€ be PVM. Taip pat prekes iš parduotuvės Panevėžyje atsiimti galite patys (nemokamai).
Pristatymo į Kuršių Neriją papildoma kaina 20 €.
 
Prekių atsiėmimas parduotuvėje Panevėžyje
Pasirinkę prekių atsiėmimą Technoratas parduotuvėje, jas galite atsiimti mūsų parduotuvėje adresu J.Janonio g. 1, Panevėžys.
Svarbu: visas padangas esančias internetinėje parduotuvėje turime vietoje sandelyje. Prašome kreiptis nurodytais kontaktais dėl atsiėmimo vietoje.
 
Pristatymo terminai
Prekes dažniausiai pristatome per 1-2 darbo dienas. Atskirų prekių pristatymo terminai gali skirtis. Tikslesnis terminas yra nurodomas  prie kiekvienos prekės. Panevėžyje, esant galimybei, prekes galime pristatyti ir tą pačią dieną.
 
Prekes pristatysime Jums patogiu laiku
Elektroninėje parduotuvėje www.technoratas.lt prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną.
Visos prekės yra pristatomos darbo dienomis nuo 8 iki 18 valandos.
Prieš pristatydamas prekes kurjeris telefonu suderins  tikslų prekių pristatymo laiką.
Užsakymo lape yra nurodomas prekės pristatymo laikotarpis. Pristatymo terminas gali būti atidėtas pirkimo-pardavimo taisyklėse numatytais atvejais. Jei prekės pristatymo terminas Jums netinka, susisiekite su mumis el. paštu info@technoratas.lt
 
Prekių priėmimas
Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntos būklę.
Pastebėjus siuntos pažeidimą, dalyvaujant kurjeriui yra privaloma surašyti pastabas apie siuntos pakuotės pažeidimus arba atsisakyti priimti siuntą.
Priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai ir tai gali apsunkint bet kokių pretenzijų dėl prekės išorinių pažeidimų nagrinėjimą.
Bet kuriuo atveju, įsipareigojimai dėl prekės garantijos lieka galioti.